Sad but rad.

5. března 2016 v 13:23 | Cyber Princess™
Po mém pracovním týdnu jsem nějak neměla možnost napsat článek, chodila jsem domů pozdě a dost unavená tak proto píšu až dnes. Článek mě napadl už večer při usínání, kdy jsem přemýšlela, že jsem ty tři dny na blog zapomněla. Lol. No nicméně jsem zase tady s dalším článkem, který je jeden z žvástů a napsán z nudy. Proto asi článek nebude tolik kvalitní.

Ale hodim sem skvělý doplňky které z tebe udělají pořádnou WITCH. Jsou skvělé, černé a naprosto originální. Sice nevím kde je sehnat, ale trochu pohledám na internetu a říkám do pěti minut je mám. Jinak tenhle článek nebude jen o outfitu, ale dozvíš se i něco zajímavého tak se nemusíš bát. Heh.

Jinak jsem našla na tumblr pár typů na články a jeden z nich jsem si vypůjčila a rozhodla jsem ho napsat. MÉ TRAPNÉ CHVÍLE S PŘÍTELEM.
A to, že jich je dost. Začnu asi tím, že nejsem vůbec vtipná, teda občas se mi nějakej forek povede, ale ne pokaždý. Jelikož jsem vždycky ''vtipná'' večer, tak mi přítel už říká ať v noci radši mlčim, že by to mohlo dopadnout zle a nebo prostě trapně, ale mě to stejně nedá a budu mluvit forky pěti letého dítěte pořád.
Další má trapná věc co se mi stala byla v koupelně. U mě je zvykem, že si pouštím hudbu a když přijde na rep rozhodně se neostýchám dělat, že to repuju já a mavám v klidu rukama kolem sebe jak největší gangster. To mě ale nikdy nenapadlo, že mě přítel sleduje klíčovou dirkou a směje se mi, že se snažím bejt strašně drsná raperka co neumí ani otvírat hubu správně do slov. Od tý doby si dávám ručník přes kliku avych se za svoje míchání rukama příště nemusela stydět.
Na začátku vztahu bylo prdění před ním ta největší ostuda a vždy kdy jsem si potřebovala prdnout utekla jsem do koupelny a tam to potiše vypustila na svovodu. No a nebyla bych to já, kdyby se mi nestala tahle věc. Sedím si v klidu na gauči a myslím, že jsem zrovna projížděla facebook a přítel kousek přede mnou hraje COD a má sluchatka. No, nechtělo se mi utíkat pryč když jsem věděla, že poslouchá a neslyší mě. Prdla jsem si, ale jako ne normálně, ale fakt pořádně jako kdyby si prdlo deset chlapů na stejně. No a samozřejmě přítelovi zrovna dohraje písnička a samozřejmě to slyšel. Prý ten zvuk prdu má pořád v hlavě a nikdy na něj nezapomene a já myslela, že se stydem propadnu až do tokia. No loool.
Na nějaký ty další věci už si nevzpomínám, ale to je snad i dobře, nerada bych se v tom ještě nějak piplala.
Jak si jinak uživáte víkend? Já ho asi proležím, protože mám příští víkend ranní a chci bejt fit. Zítra zase něco malého napíšu a ozvu se vám o nějakých novinkách a tak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama