Květen 2016

NAROZENINOVÝ DEN.

19. května 2016 v 16:25 | cyber princess
Tak už mám po narozkách. Sladkých devatenáct je už za mnou. Při sfoukávání svíček jsem si přála abych trefila aspoň čtyři čísla v loterce. Tak uvidime. Jinak narozeniny jsem slavila jen s přítelem a to tak, že jsme si zašli k řece zahulili a docela dost toho vypili. A to tolik, že mě domů vezla německá policie. Heh, ale to předbíhám k policajtům až za chvilku.

Každý rok když mám narozeniny si přeju aby ten den nikdy neexistoval, protože mám strach ze stárnutí a prostě chci zůstat navždycky mladá a neřešit nesplacenou hypotéku. Ale prostě tomu nezabráním, teda pokud mě nesrazí autobus a já na místě neumřu.
Jinak z těch narozenin si pamatuju jen pár chvil. Tak se je Vám pokusím nějak sepsat. Jak už jsem řekla, pili jsme venku, protože bylo strašně hezky a bylo asi kolem 25 stupňů, takže na chlastačku ideální. Koupili jsme nějaký tři flašky pořádně tvrďácký vodky, chipsy a něco sladkýho. Po první flašce bylo ještě v pohodě to si pamatuju všechno (zatím). Měli jsme repráček takže jsme jeli bomby a po celým pobřeží hrála Melanie a její album Cry Baby, jinak to album nejvíc doporučuju. Po další vodce už to bylo divočejší, furt jsme zpívaly, bavili se totálně o píčovinách a furt se oblejzali, naštěstí moc lidí kolem nechodí. No po třetí flašce jsme se nějak záhadně dostali domů, pamatuju jak jsem hledala klíče a pak jsem se objevila asi třista metrů od baráku jak spim na ulici a nějací dva němčouři mi prohledávali tašku a hledali mojí občanku,, ale tu já měla doma takže nic s mím jménem nenašli. Když mě vzbudili řekli mi, že zavolali policii a já už plánovala kam zdrhnu. Jenomže já se nemohla postavit ani na nohy, shit, nemohla jsem nic. :D Tak jsem tam jen tak seděla, dědky nevnímala, protže jsem na ně byla dost nasraná. A to né kvůli tomu, že na mě zavolali policajty, ale to že mě vzbudili. Spalo se mi hezky. Když přijela policie dali mi dejchnout vyptávali se mě a pak nakonec odvezli domů. Přítel seděl na schodech s nožem v ruce a já si v tu dobu říkala no do píči :D další problém. Si tam s nim v pohodě hraje před policajtama uplně jakože who cares. Nakonec si toho nevšimli a odjeli. Ale musím uznat, že to byli skvělý narozeniny. Nechtěla bych se vidět ožralá, strašně bych se styděla. No ale to je jendo, hlavně že byla party podle mých představ a podařila se! :D Jo a uplně jsem zapomněla povyprávět o tom brku. Asi v půlce chlastačky vytahl smotaný brko a já jakože what, kde to vzal. No nic, dali jsme si ho a já měla asi pětiminutovej zásek smíchu. Stačilo polknout a já se smála. Do toho jsme ještě pili takže jsem měla štěstí že jsem se někde nepoblila a nebo se v řece neutopila, v tu dobu mě to naštěstí nenapadlo. Ale jako zážitky uplně suprový. Nejlepší bylo jak se mi Alen smál když mě přivezla policie :DD Achjop ten jeho výraz jste měli vidět.
No nic, nemám moc času, díky že jste si tenhle krátkej opitej článek přečetli a komentář by neuškodil.

FILM TIP.

2. května 2016 v 14:32 | cyberprincess

2 OBLÍBENÉ FILMY, NA KTERÉ SE URČITĚ PODÍVEJ!

Tenhle článek je nejspíš jedním z těch co moc nepíšu, jelikož podobné články čtu snad všude. Ale rozhodla jsem se napsat alespoň 2 tipy na mé oblíbené filmy, kterých si nemůžu nabažit. A které bych vám ráda doporučila. Jelikož nejsem nějakej filmovej maniak, tak tu nečekejte nějaký ty oscarový filmy. Někdy se mi líbí herci co neuměj hrát.

1, CHAPPIE
Tenhle film jsem prostě musela dát na první místo! A není to jen proto, že tam hrajou mí dva nejoblíbenější lidi na světě. Aby Vám bylo jasno, dva hlavní hrdinové Yo-landi ( Yo-landi Visser ) a Ninja ( Ninja ) ( Yo-landi je zpěvačka a Ninja je rapper v hudební skupině Die Antwoord ) jsou ''gangstři'' žijící v hlavním městě jižní Afriky v Johanesburgu, kde jsou místo policie nasazeni roboti, kteří zabraňujou krádežím a vraždám. Jednou podělaj misi a musejí zaplatit hlavnímu šéfovi tamního gangu několik miliónů. Nemají peníze a tak se snaží je jakýmkoliv způsobem sehnat.
Vědec, který stvořil robota, vymyslel i čip, který umožňuje robotovi pociťovat lidské emoce a vše co normální člověk dělá. Když se to Ninja a Yo-landi dozví, naplánujou únos robota. To se jim povede. Robota pojmenují Chappie, který má pro ně za několik dn§ ukrást peníze na splacení dluhu. Mezitím si, ale úžívají legrace.

Je to bezvadná akční komedie! Rozhodně nejvíc doporučuju!

2, ZOCELOVACÍ KÚRA
Další skvělá komedie! Tentokrát už s trochu známějšími herci. Jedná se o to, že zbohatlík James King ( Will Ferrell ), investující milióny ve firmě otce své snoubenky, když najednou dostane zatykač za ( nevím jak bych to napsala ) investiční podvody na lidech. Za to má jít do vězení s podmínkou, že nastupuje za 3 měsíce. Aby v takovém vězení nějak přežil, seznámí se s býválím vězněm Darrnellem Lewisem ( Kevin Hart ), který ho připravý na případné napadení, rvačkám a znásilněním co ho ve vězení čeká. V jeho velkém domě, vybuduje improvizační věznici, kde se vciťuje do přirozeného prostředí vězení. Tráví spolu tři měsíce, mezitím i řeší kdo ho údajně udal. Zažijou spolu dost věcí a srandy.
Říkám, že je to skvělá nová komedie, která tě rozesměje.

Vím, že jich je málo, ale já si už většinu filmů vůbec nepamatuju . Tak aspoň doufám, že jsem aspoň malinko pomohla s výběrem filmů na nudné večery.